Tech Top
Israel Leading Importer for Pro Audio & Lighting equipment
Tel: 972-3-5353762    Fax: 972-03-6353048  
שלישי, 23 ינו 2018, 14:08
אזהרה:
האתר והחנות באור יהודה תחת השם "סאונד שופ" ו-"סאונד סטור"
(soundstore ו- soundshop) אינם מפיצים של מוצרי טקטופ, עושים שימוש בפרסום מוצרינו למשיכה מטעה של לקוחות וננקטים כנגדה הליכים משפטיים בנדון.
שימו לב:
חברת טק טופ הינה חברת יבוא ומכירה סיטונאית בלבד.
את כל הציוד של חברת טק טופ ניתן לרכוש אצל מיטב החנויות והמתקינים ברחבי הארץ. נא לא לפנות אלינו ישירות בנושא מכירה. תודה
 מחלקות
אביזרים ופתרונות
אוזניות
כבלים
כריזה ושליטה דיגיטלית
מגברים
מוניטורים
מיקסרים
מיקרופונים
מיקרופונים אלחוטיים
מכשירי הגברה והשמעה מיוחדים
מעבדי צליל ודינמיקה, אפקטים
מעמדים
מערכות הדרכה, תרגום והשמעה אלחוטיות
נגני / מקליטי CD ו-Solid State
פנלים,בקרה וקופסאות A\V
ציוד Broadcast
ציוד DJ
ציוד אולפן ממוחשב
ציוד למניעת מפגעי רעש באולמות אירועים
רמקולים מוגברים ומערכות הגברה קומפקטיות
רמקולים פאסיביים בתיבה
רמקולי שופר
רמקולים שקועי קיר, תקרה ותלייה
תאורה - בקרים
תאורה - פנסים

X32, X32 COMPACT, X32 PRODUCER, X32 RACK, X32 CORE
 8092 צפו
מיקסרים דיגיטלי עם כניסות MIDAS, פידרים ממונעים ושליטת iPad- הכי פופולריים והכי נמכרים בעולם!

Behringer
Behringer

X32, X32 COMPACT, X32 PRODUCER, X32 RACK, X32 CORE - לחץ להגדלה
תאור המוצר
המיקסר הדיגיטלי מעורר הסקרנות, וזאת לאחר שברינגר רכשה את Midas ו-KT והחליטה לשלב את הידע והאיכות של חברות אלה במוצריה, הגיע כעת לישראל. ה-X32 מהווה חידוש מרענן בכל הקשור ליכולת וקלות הפעלה, ומציע 32 ערוצים, 16 נתיבים, מיקס דיגיטלי ב-40 ביט, עם קדם מגברי המיקרופון מתוצרת מיידאס, פיידרים ממונעים ושליטה מרחוק באמצעות iPad - כל אלה במחיר שאין כדוגמתו בתחום ההגברה.

המוטו של החברה היה להעניק מיקסר שבו הטכנאי יכול להתרכז באירוע ולא ניווט בין שלל כפתורים ותפריטים, ומכאן שה-X32 אינטואיטיבי למדי, עתיר כוח עיבוד עם 40 ערוצים ו-25 נתיבי מיקס, כולם מצוידים בכלי עיבוד אודיו חזקים (דינמיקה, איקיו ואינסרטים) הניתנים לתצורת עבודה המותאמת לכל מופע, קטן או גדול.

הטכנאי יכול להשתמש בכל שילוב של 32 כניסות המיקרופון או דרך המולטי-כבל הדיגיטלי לכניסות/יציאות מהבמה, עם איכות, טווח דינמי וניקיון שאין כדוגמתם בכניסות אלה, כאשר סקציית הערוץ מציבה 17 לחצנים מוארים-אחורית ו-13 כפתורים סיבוביים בעלי חיווי LED סיבובי בקצות האצבעות, לקלות רבה בשינוי ניואנסים בקומפרסור, האיקיו 4 תחומים הפרמטרי ועוד. כל רצועת ערוץ כניסה ויציאה מוצגת על LCD צבעוני 128x64 מואר אחורית, מה שמקנה מידע חיוני במבט חטוף.

כוח נוסף קיים במנוע האפקטים המובנה, המציע 8 מולטי אפקטים בסטריאו אמיתי (או 16 מונו), ביניהם דיליי, קורוס, דינמיקה ו-4 ריברבים באיכות מסטרינג ובסטריאו, הניתנים להפעלה בו זמנית עם 8 ערוצים של איקיו גרפי 31 אפיקים - והכל ללא צורך בציוד עזר נוסף שתופס מקום ועולה הון.

מבחינת כניסות ויציאות המיקסר מכיל 32 קדם מגברי מיקרופון קצה עליון וניתנים לתכנות, המגיעים מחברת Midas על טהרת הממירים המשובחים שלה, 6 כניסות Aux מאוזנות, 16 יציאות XLR מאוזנות, ועוד יציאת חדר בקרה מאוזנת על מחברי XLR ו-TRS במקביל.  בנוסף גם יציאת אוזניה כפולה, יציאה ראשית LCR, עוד 16 נתיבים הניתנים לקביעה כקבוצות עם אינסרטים ו-6 מיקסים עצמאיים כמטריקס כולל אינסרטים!
כבל תקשורת רגיל מסוג CAT5 מעמדת הטכנאי באולם עד לבמה מסוגל להכיל 48 ערוצי כניסות אודיו ולספק את כל יציאות ה-bus, וזאת במקביל ל-16 הזנות מוניטורים נפרדות המתחברות למוניטור הבמה החדיש של ברינגר, ה-P16.

הודות לרזולוצית מסך 800x480 הדומה לזו של מחשבי מחברת, וקונטרסט גבוה על צג TFT, המשתמש מגיע במינימום לחיצות לשמונת מסכי השליטה האינטואיטיביים. לאחר בחירת הפונקציה, מקודדים ייעודיים מאפשרים לקבוע את הפרמטרים והניתובים השונים, וזאת ללא צורך בנבירה בתוך שכבות של עמודים או היצמדות לחוברת הפעלה מתישה.

אות האודיו יכול להתנתב ל-8 קבוצות DCA (מגברים נשלטים דיגיטלית) המעניקים סימולטנית שליטת עוצמה קבוצתית באמצעות פיידר ממונע 100 מ"מ. הטכנאי יכול לתקשר עם האמנים באמצעות סקצית ה-Talkback והמיקרופון המובנה (או חיצוני). בנוסף, ניהול הסצנות החכם מאפשר צילום מצב מורכב של המיקסר לשימוש עתידי/חוזר, וגם לשמור את הנתונים על מפתח USB. ראוי לציין שבבנית ממשק המשתמש הגרפי ויצור רכיבים ייעודים למטרות ניתוב במינימום עכבת, ברינגר שיתפה פעולה עם מיידאס וקלארק טכניק לניצול הנסיון הרב שיש לחברות אלה בשטח.
ה-X32 מכיל גם סקצית שליטה נפרדת, וזו מכילה כפתורים להגדרה אישית, היכן שניתן ליצור גישה מיידית לפונקציות שבשימוש מרובה.

הפנל האחורי של ה-X32 מציג שתי מבואות AES50 , כל אחת עם יכולות רישות 48-ערוצים סופר יציבות מסוג SuperMAC  מבית קלארק טכניק (סך הכל 96 כניסות ויציאות). יציאת אודיו סטריאופונית בדיגיטל ו-MIDI נתמכים אף הם, כמו גם תקשורת איכותית בעלת ריצוד אות נמוך ועכבת אפסית בין המיקסר למולטי-כבל הדיגיטלי אל מוניטורים שעל הבמה ומכשירי הקלטה שונים. נישה נוחה שעל הפנל העליון מקבלת אליה מפתח USB לצרכי הקלטה של מיקס סטריאופוני לא דחוס, או לצרכי השמעת מוסיקת רקע.

יכולת ההרחבה של המיקסר אפשריות באמצעות נישת כרטיס מובנת, המאפשרת הוספת עד 32 ערוצי כניסה/יציאה של אודיו דיגיטלי דרך ממשק  FireWire, ADAT TOSLINK או USB. היא אפילו תתמוך בהקלטת 16 ערוצים ללא צורך בדחיסה ישירות לכונן USB מחובר וללא צורך במחשב!

כעת הכריזה החברה גם על ה-XiControl  - אפליקציה ל-iPad  הניתנת להורדה בחינם, תואמת לכל גרסאות האייפאד ומאפשרת שליטת מיקס מלאה וניידת על ה-X32. היישום מציע שליטת פיידרים על הכניסות והחזרות, 16 נתיבי מיקס, היציאה LCR הראשית, יציאות המטריקס וכל 8 הקבוצות. עם חיווי בזמן אמת ותיוג שמות הערוצים למשוב אמיתי מהמיקסר, התוכנה מציעה מעבר מהמיקסר לשליטה מרוחקת בכל מקום באולם ועל הבמה. כל שנדרש הוא חיבור רשת אלחוטית, ועם יכולות ריבוי IP ניתן להשתמש בכמה מכשירי אייפאד בו זמנית.


עוד דגמים בסדרה:

ה-X32 Producer  הינו מיקסר דיגיטלי המגיע עם שפע של תכונות וניתן לזיווד. מעוצב קומפקטי, הוא אידאלי להופעות חיות והקלטות אולפן, ומציע 40 ערוצים, פיידרים ממונעים, ו-16 קדם מגברי מיקרופון משובחים של MIDAS ניתנים לשליטה דיגיטלית.
היציאות הראשיות LCR (שמאל, מרכז, ימין), 16 נתיבי המיקס, ו-6 יציאות המטריקס העצמאיות, כולן מכילות איקיו פרמטרי 6 אפיקים ומעבד דינמי מובנה.

המיקסר מציג 16 יציאות אנלוגיות בחיבור XLR, כמו גם 6 כניסות ויציאות AUX מאוזנות בחיבור "1/4 ושתי יציאות אוזניה. סקציית התקשורת (talkback) מאפשרת קשר באמצעות המיקרופון המובנה או חיצוני, והמיקסר מכיל גם זוג מבואות AES50 המציגות יכולות רישות SuperMAC של חברת KT, לשימוש עם כבלול דיגיטלי 48 ערוצים בשיהוי אפסי. המערכת גם כוללת נישת הרחבה המגיעה עם ממשק  FireWire/USB 32X32 ככרטיס אודיו מותקן.

ה-Virtual FX המובנה מציע 8 נישות אפקטים בסטריאו אמיתי עם סימולציה משובחת של מעבדי אודיו פופולריים, כמו ה-Lexicon 480L ו- PCM70, EMT250 וה- Quantec QRS בין השאר.


ה-X32 COMPACT מציע 40 כניסות ו-25 נתיבים כולל 16 כניסות עם קדם מגבר ניתן לתכנות מתוצרת MIDAS. כמו כן הוא מציע 17 פיידרים ממונעים, תצוגת LCD לערוץ, ממשק אודיו 32 ערוצים ושליטה באמצעות אייפאד או אייפון.
 
ה-X32 CORE עם תכונות דומות ומתאים להתקנה בארון, ומציע יכולות רישות אודיו באמצעות AES50 , ממשק אודיו ושליטה מרחוק.
הוא מציע 40 ערוצים ו-25 כניסות, יציאות  AES50 וטכנולוגית הרישות המוללת SuperMAC של קלארק טכניק.


המיקסר לוקח את המוח שמאחורי האגדה X32 ומכניס אותו לתוך מארז קומפקטי המתאים לזיווד בהתקנות קבע או מופעים, כך שנחסך מקום רב, בשילוב עם המולטי כבל הדיגיטלי S16 לחיבור המרכיבים השונים בהגברה.
הוא ניתן לשליטה מרחוק באמצעות אחת האפליקציות  XiQ, XiControl and XControl. גם כאן קיים ממשק אודיו 32X32 ערוצים, מעבדי אפקטים בשפע ויציאות לכל מטרה.


 
ה-X32 RACK מציע 40 כניסות ו-25 נתיבים כולל 16 כניסות עם קדם מגבר ניתן לתכנות מתוצרת MIDAS, ממשק אודיו ושליטה מרוחקת באמצעות התקן נייד. ממשק משתמש בעל מסך צבעוני רחב מאוד מאפשר הפעלה קלה, והכל באיכויות אודיו יוצאות מהכלל.


ללא ספק, ה-X32 הינה סדרת מיקסרים דיגיטליים עתיר יתכונות הקובעים סף חדש במופעים, וזאת תחת תג מחיר ללא תקדים.   שפע של וידאו על ה-X32 :: סקירות מכל העולם :: סטאפ להופעות ואולפן

 

 
         
מספר קטלוגי: 22051, 22055, 22056, 22057 22058

©2017Site by ACT All Rights Reserved ::: Webmaster
©Sitech - Catalog Engine by R. Mansharoff

;