Tech Top
Israel Leading Importer for Pro Audio & Lighting equipment
Tel: 972-3-5353762    Fax: 972-03-6353048  
רביעי, 24 ינו 2018, 01:28
אזהרה:
האתר והחנות באור יהודה תחת השם "סאונד שופ" ו-"סאונד סטור"
(soundstore ו- soundshop) אינם מפיצים של מוצרי טקטופ, עושים שימוש בפרסום מוצרינו למשיכה מטעה של לקוחות וננקטים כנגדה הליכים משפטיים בנדון.
שימו לב:
חברת טק טופ הינה חברת יבוא ומכירה סיטונאית בלבד.
את כל הציוד של חברת טק טופ ניתן לרכוש אצל מיטב החנויות והמתקינים ברחבי הארץ. נא לא לפנות אלינו ישירות בנושא מכירה. תודה
 מחלקות
אביזרים ופתרונות
אוזניות
כבלים
כריזה ושליטה דיגיטלית
מגברים
מוניטורים
מיקסרים
מיקרופונים
מיקרופונים אלחוטיים
מכשירי הגברה והשמעה מיוחדים
מעבדי צליל ודינמיקה, אפקטים
מעמדים
מערכות הדרכה, תרגום והשמעה אלחוטיות
נגני / מקליטי CD ו-Solid State
פנלים,בקרה וקופסאות A\V
ציוד Broadcast
ציוד DJ
ציוד אולפן ממוחשב
ציוד למניעת מפגעי רעש באולמות אירועים
רמקולים מוגברים ומערכות הגברה קומפקטיות
רמקולים פאסיביים בתיבה
רמקולי שופר
רמקולים שקועי קיר, תקרה ותלייה
תאורה - בקרים
תאורה - פנסים

XENYX UFX1202 / UFX1604
 5750 צפו
מיקסרים עם ממשק אודיו והקלטה פנימית

Behringer
Behringer

XENYX UFX1202 / UFX1604 - לחץ להגדלה
תאור המוצר
המיקסרים החדשים ממשפחת UFX מגיעים עם מגוון תכונות וגמישות רבה ליישומים שונים. נבדלים במספר הערוצים/כניסות, שני המיקסרים מציעים איכות אודיו גבוהה להקלטות ומיקסים, וכוללים ממשק אודיו כפול USB/FireWire ברזולוציית  24-bit/96kHz רב ערוצי, ובנוסף מקליט אודיו פנימי 16 ערוצים, המאפשר הקלטה על התקן USB נייד בצורה מיידית, עבור סשנים חיים, חזרות או מופעים.

דגמי המיקסרים הםUFX1202 ו- UFX1604,  בעלי רמת רעש נמוכה ותקורה דינמית גבוהה, מציגים כניסות מיקרופון מסוג XENYX עם מתח פאנטום נפרד לכל אחת,  קומפרסורים עם שליטה, ואיקיו "בריטי" קלאסי 4 תחומים עם תחומי ביניים פרמטריים-למחצה.

המיקסרים מצוידים במעבדי אפקטים (כפול בדגם 1604) המציעים 16 קביעות ניתנות לעריכה, ביניהן ריוורב, קורוס, פלאג'ר, דיליי ועוד.
בנוסף קיים פנל שליטה MIDI מואר, באמצעותו ניתן להניע את תוכנת ההקלטה או הסיקוונסר בשימוש במחשב. עבור הקלטות גיטרה קיימות כניסות בעלות עכבה גבוהה לחיבור ישיר של גיטרה ובס ללא צורך בקופסת תיאום (DI), כמו גם קיימות נקודות השחלה (אינסרט) לעיבוד חיצוני ויציאות עם מחברי XLR ו-"1/4 לתאימות מלאה.

כל ערוץ מכיל שליחות הניתנות למיתוג לפני/אחרי פיידר, 4 החזרות סטראו וקיימת כניסה נפרדת לנגן מוסיקה חיצוני.
המיקסרים מציעים פונקציית סולו-מלא (in-place) עם יכולת לפני/אחרי פיידר, וסקציית התקשורת מצוידת עם מיקרופון מובנה, כמו גם יחידת המוניטור מגיעה עם שליטת ווליום נפרדת לרמקולים ולאוזניות. מכאן שמדובר בהתאמה מעולה לאולפן אישי עם חסכון במיתוג ותקשורת אמן הכלולים מראש.

הפיידרים בערוצים הינם מהסוג העמיד יותר, באורך 100 מ"מ, ואילו הכפתורים הסיבוביים אטומים לאבק ולכלוך, מה שמבטיח אמינות לאורך זמן. גם ספק הכוח הינו מהסוג הממותג ומתאים לכל מתח כניסה, חסכני בצריכת חשמל ושקט מאוד.
עם המיקסר מגיעה בחינם תוכנת TRACKTION 4 המאפשרת עבודה מיידית בהקלטות ובהפקת מוסיקה. זו קלה מאוד לעבודה דרך מסך משתמש יחיד וללא תפריטים חבויים או גישה מסורבלת. עם תמיכה בפלגינים היא מאפשרת אוטומציה, הקלטה בלולאה, מנוע מיקס 64 ביט, מניפולציה של קטעי אודיו, עורך מידי, יצוא למגוון פורמטים ועוד.

ההבדלים בין הדגמים הם כאמור בכמות הערוצים, כך שה-UFX1204 מציע 12 ערוצים, 4 כניסות עם קדם מגברי מיקרופון מסוג XENYX, ארבעה קומפרסורים, 2 שליחות אפקטים לערוץ ומעבד אפקטים, ואילו ה-UFX1604 מציע 16 ערוצים ו-4 נתיבים, 8 כניסות עם קדם מגבר מיקרופון, 8 קומפרסורים אולפניים, 4 שליחות מכל ערוץ ומעבד אפקטים כפול.
         
מספר קטלוגי: 22132, 22134

©2017Site by ACT All Rights Reserved ::: Webmaster
©Sitech - Catalog Engine by R. Mansharoff

;