טק טופ בע"מ
היבואן הגדול בישראל למוצרי אודיו ותאורה
www.techtop.co.il

הודפס מהכתובת הזו: www.techtop.co.il/index.php?action=showitem&item_id=4066

X AIR
 
סדרת מיקסרים דיגיטליים ניידים עתירי תכונות
X AIR

Behringer
Behringer


 
תאור המוצר

מבוססת על ההצלחה האדירה של המיקסר X32 - הנמכר ביותר בעולם, סדרת ה-X AIR מציעה דגמים של 12 עד 18 כניסות משובחות של MIDAS, וכוללת ראוטר WIFI וארעה מעבדי מולטי-אפקט (32 אפקטים בכל אחד!) עם פלגינים אולפניים מדרגה ראשונה.

המיקסרים מכילים ממשק אודיו מרובה ערוצים דו-כיווניי, חיבוריות ULTRANET למערכת המוניטורים האישית P-16, מעבד אות 40 ביט, עיבוד ערוצי מלא, ארון מעבדי אודיו ויטואלי, חיבוריות במה נוחה, ספקטרום אנלייזר 100 אפיקים ועוד.

פועלים באמצעות טאבלט אייפאד או אנדרואיד ואפילו עם הסמארטפון מכל מקום באולם,עם כוח בלתי רגיל להקלטות, מיקס וניידות.
 

ה-X AIR X18 מציע 18 ערוצים ו-12 נתיבי סיכום להפעלה עם טאבלטים (אנדרואיד ואייפאד), עם 16 קדם מגברי מיקרופון מתוצרת MIDAS , מודול WIFI וממשק אודיו USB רב-ערוצי ודו-כיווני.
מעולה להופעות חיות ולאולפן, כולל ראוטר Tri-Modeלהפעלה ישירה ללא צורך במערך WIFI חיצוני, אנלייזר 100 אפיקי תדר עבור כל הערוצים, נישה לטאבלט, 6 שליחות, יציאות ראשיות עם אינסרט, עיבוד דינמי מלא ואיקיו פרמטרי 6 אפיקים או איקיו גרפי 31 תדרים לבחירה.

ה-X AIR XR18 מציע את אותן תכונות רק במארז עצמאי.

X AIR XR16 בעל תכונות זהות רק עם 16 ערוצים ו-8 קדם מגברים של MIDAS, 8 כניסות כלי נגינה וממשק אודיו USB סטריאופוני.

עם אותן תכונות פנטסיות העושות את עבודת ההגברה לקלה ומדויקת מתמיד, מציע ה-X AIR XR12 עבודה עם טאבלטים עם 12 ערוצי כניסה, 4 כניסות מידאס משובחות למיקרופונים, 8 כניסות קו/כלי נגינה וממשק אודיו USB סטריאופוני.© 2001-2004 Tech Top כל הזכויות שמורות©
אין לעשות שימוש בחומר באתר - תאורים, כתבות, תמונות או כל מידע אחר ללא קבלת רשות מראש ממערכת האתר, אין להעתיק, לשכפל, לצלם, או לעשות עריכה מכל סוג שהיא ובכל אמצעי שהוא לחומר המופיע באתר. אין להעתיק או לקשר חומר מהאתר לאתרים אחרים, על כל החומר המופיע באתר חל חוק זכויות יוצרים. מערכת האתר רשאית בכל זמן שהוא לשנות את תוכן האתר, הפרסומים המופיעים בו, מהות התוכן, מטרות התוכן או כל דבר אחר שיראה לה. מצוין במפורש כי כל המידע והמתכונים הם בגדר המלצה בלבד, בכל מקרה של קשר לנושא בריאותי יש להתייעץ עם המומחים לנושא.

©2004-2011Site by ACT All Rights Reserved ::: Webmaster
©Sitech - Catalog Engine by R. Mansharoff