סקירה אודות מותג אולטרסון

הנדסה גרמנית, מי לא מכיר את המונח הזה כמילים נרדפות לשילוב של אמינות ואיכות של מוצרים תעשייתיים בעולם?
התעשייה שהתפתחה בגרמניה יצרה מותגים בינלאומיים כמו BMW שכולנו מכירים את רמתם.
בעולם של ציוד המוסיקה הגרמנים יצרו את מותג ULTRASONE, מותג גרמני בעל איכות ואמינות גבוהה שנועד ליצור סאונד סטריאו אוטנטי זמין דרך אוזניות.

מוצרי אולטרסון הם מוצרים מוסיקליים תוצרת גרמניה באיכות גבוהה עם עיצוב מדהים ולגמרי עונים על ההגדרה של עיצוב מתוחכם, ייצור מצוין ואיכות מוסיקלית משובחת.

אולטרסון מזוהה ב30 שנים האחרונות עם עשיית אוזניות באיכות הטובה שעשויות מחומרים באיכות גבוהה כגון מתכת, עץ ועור בעיצוב אלגנטי, ובנוסף למוניטין בתחום, אולטרסון  גם חלוצה בפיתוח ושימוש בטכנולוגיית אוזניות.

ברבות השנים, משתמשים שינו את גישתם לשימוש באוזניות. חפץ שימושי זה (אוזניות) הפך ליצירת אומנות ולכלי עבודה משמעותי.

האוזניות המיוחדות של אולטרסון משתמשות במיטב הטכנולוגיה להעביר את הצליל לאוזניך באופן שייצור חוויה מהנה וייחודית.

ULTRASONE השיקה את S-Logic, מה שפתח זירה חדשה באפקטי שמע, תוך שימוש בטכנולוגיה על מנת ליצור תמונת שמע תלת מימדית.

טכנולוגית S-Logic דואגת שכל האוזן תהיה מעורבת בחוויית ההאזנה ולא רק צליל ייזרק לעבר עור התוף. זה קורה על ידי הפצת הצליל לא רק ממרכז האוזנייה, כמו שעושים בדרך כלל, אלא גם ממקומות אחרים. זה מאפשר לצליל לפגוע באפרכסת תחילה, על מנת לשפר את התפיסה השמיעתית ולדמות שמיעה טבעית של מרחק וכיוון ללא הפרעות. יתרון נוסף מלבד צליל טבעי יותר הוא שהטכנולוגיה מפחיתה את הסיכון לנזקים בשמיעה מכיוון שהיא דורשת פחות לחץ על עור התוף על מנת לייצר את אותה עוצמת צליל.

טכנולוגית S-Logic ממשיכה להתפתח.

המימוש החדשני ביותר שלה הוא טכנולוגית S-LogicEx, שממקמת את מקור השמע במרחק גדול יותר מהאוזן לשיפור ההשפעה אפילו יותר.

קצת על הייצור ותהליך העבודה

מפעל ייצור האוזניות ממוקם בבוואריה בגוט ראוצ'רברג ליד אגם שטרנברג.
המפעל מונע על ידי אנרגיה סולארית, וחלק משמעותי בתהליכי העבודה הוא שילוב נושא הקיימות.
אולטרסון עובדת עם שותפים מקומיים ידידותיים לסביבה ובצי רכבים חשמליים.
באולטרסון, משתמשים בעץ קשיח ועור הכבשים האיכותי ביותר וחומרים מאיכות גבוהה שנראים ומרגישים טוב ומחזיקים שנים. לכן החומרים נבחרים עם מירב הקיימות הסביבתית על מנת להשיג ייצור יעיל במשאבים.

אולטרסון מחזיקים מגוון אוזניות המשלבות את החומרים האיכותיים האלה עם טכנולוגיה חדשנית  ומחזיקים במעל 60 פטנטים עולמיים.
המחקרים המדעיים של אולטרסון הופיעו במעל 50 פרסומים מדעיים.

מוצרי הדגל של המותג הם EDITION 15  ו- EDITION 15 VERITAS.
למוצרים אלה דרייברים עם טכנולוגית שילוב זהב-טיטניום.
שילוב זה כולל ממברנה מזהב ודום מטיטניום שמעניקים תכונות צליל ייחודיות (דום וממברנה הם חלקים של הרמקול). ממברנת הזהב מייצרת צליל חם ורך, מושלם להשמעה מדויקת של מידים (תדירויות בינוניות) ובאסים (תדירויות נמוכות) ודיוק עדין בשמע שבטווחי תדירות אלה. דום הטיטניום נוקשה יותר מזהב, ומציע השלמה מושלמת עבור תדירויות גבוהות. זה שילוב עוצמתי.

סדרת SAPHIRE של אולטרסון היא סדרת אוזניות תוך אוזן, כשהאתגר שעמד לעיניהם היה לייצר מוצר עוצמתי ומרשים כמו Edition 15 ושאר אוזניות הראש.

אולטרסון נזקקה לעמוד בסטנדרטים הגבוהים שהיא הציבה לעצמה של דיוק טהור ושלמות. ועל כן סדרת  SAPHIRE צברה עשורים השקעה של מומחיות באוזניות נהדרות, עם שישה דרייברים לצד, ומציעה חוויה בתוך האוזן ללא תחרות ויצרה רף חדש למצוינות בתחום.

אולי גם תאהב

Ultrasone – טכנולוגיות חדשות ופריצות דרך בתחום האוזניות.

הכירו את מותג אולטרסון, מותג אוזניות ייחודי המספק חווית האזנה איכותית המתאימה לאנשים שחושבים (ושומעים) מחוץ לקופסה. הכירו את מותג אולטרסון, מותג אוזניות ייחודי המספק חווית האזנה איכותית המתאימה לאנשים שחושבים (ושומעים) מחוץ לקופסה. חברת ULTRASONE בעלת ותק של 30 שנים, מאז 1991 . ULTRASONE חברת ייצור אוזניות גרמנית ועיקר התמחותה בתחום המקצועי בעבור טכנאי […]

כל החדשות והעדכונים ישירות למייל

הצטרפו לניוזלטר שלנו