EUROCOM

השותפים שלנו

Aston

<p>אסטון הוא מותג חדש ומעניין בשוק (נוסדה ב-2018) שכבר הספיק לתפוס את האוזניים והפיות של מיטב הנגנים, המפיקים וטכנאי הקול המובילים בעולם. המותג מוביל את אסטרטגיה כי מיקרופון הוא לא רק כלי פונקציונלי, אלא הוא כלי נגינה חשוב, ולב ליבו של כל הקלטה שתבוצע איי פעם. </p> <p> לכן, מתחילת הדרך ולכל אורכה היה חשוב לפתח סאונד שלא רק "יעשה את העבודה", אלא גם יעורר את אמון האמן, המפיק והטכנאי ביכולתו להשיג את התוצר הטוב ביותר. </p> <p><strong> הדרך... </strong></p> <p>עם לידת מותג אסטון ב-2018 היה לחברה חשוב ליצור פיתוח ייחודי, בעזרת שכלול כל פרט ופרט עד להשלמת התוצר הסופי - המיקרופונים הטובים ביותר שניתן להשיג בכל מדד של עלות-תועלת. לשם כך, החליטה החברה לערב בתהליך התכנון את מיטב המוחות של תעשיית המוזיקה והאודיו בעולם, וערכה מבחני האזנה עיוורת לפאנל המומחים שלה שנקראו בזמנו "Aston 33", הפאנל הם למעשה 33 מבכירי המפיקים, טכנאי מיקס, טכנאי PA והאמנים בבריטניה. </p> <p> כל קפסולה במיקרופונים נבחרה, עלי ידי סינון תוצאות של מאות רכיבים במבחני האזנה להקלטות מרובות של זמרים, זמרות, כלי הקשה וכלי מיתר, שבדקו הבדלים בין מיקרופונים מובילים בשוק בכל טווחי המחירים. התוצאות המוצלחות ביותר הן אלו שעשו בהן שימוש במיקרופונים של אסטון. בכל המבחנים הראשונים בחברה, הפאנל היה צריך לתת ציונים של בין 1 ל-5 בפרמטרים שונים, בהאזנה להקלטות של שירת גברים, שירת נשים וגיטרה אקוסטית. דוגמא מעניינת למבחנים אלו היא תוצאת המבחנים של מיקרופון ה-SDC (SMALL DIPHRAGM CONDENSER) ה-Starlight. </p> <p> במבחנים של מיקרופון זה הפאנל היה חלוק לחלוטין בדעותיו על הצליל המועדף כאשר חצי מהפאנל אהב יותר את הסאונד הוינטג'י והשני אהב את הסאונד המודרני ובהיר יותר. </p> <p> במהלך מבריק, החברה החליטה להוציא את המיקרופון עם בורר מצבים שנותן את 2 האופציות שהתקבלו בפאנל, ובעצם מעניק למשתמש 2 סוגי סאונד שונים באיכות הגבוהה ביותר ובעצם מעניק 2 מיקרופונים בחבילה 1. לאחר יציאתו של מיקרופון ה-Starlight הורחב הפאנל ליותר מ-70 אנשי מקצוע שמוביל את תיכנון המוצרים בחברה עד היום. המיקרופונים של אסטון מיוצרים בבריטניה ומתוכננים ע"י המהנדסים הבריטים המובילים בתעשייה, ובסטנדרטים המחמירים ביותר. בנוסף, החברה בעלת אג'נדה אקולוגית מובהקת וכל מוצריה נעשים מחומרים ידידותיים לסביבה או במילותיהם - Eco-Friendly 100%. </p> <p> המוצרים של חברת אסטון הם חידוש מרענן בעולם המיקרופונים ומעניקים איכות הקלטה יוצאת דופן למגוון סגנונות במחיר הגון ועיצוב ויזואלי יוצא דופן. </p> <p> חפשו את המיקרופונים של חברת אסטון אצל המשווק המורשה הקרוב אליכם. </p>

עוד על המותג

One Systems

One Systems מתכננת ומייצרת רמקולים מקצועיים יוקרתיים המיועדים למתן פתרונות לשימושים בהם נדרשת עמידות לתנאי מזג האוויר, כולל תנאי חוף וים הקשים ביותר. מאז 2006, בתמיכת רשת מפיצים ומתקינים בתחום השמע המקצועי, One Systems מספקת פתרונות שמע לאצטדיונים, חופי ים, אניות ויאכטות, ויישומים שונים הדורשים איכות צליל מיטבית בשילוב עמידה בתנאי מזג אויר קשים.

עוד על המותג

InFocus

בשנת 1986, צוות מהנדסים בפורטלנד דמיין שחייבת להיות דרך טובה יותר לשתף מידע. על בסיס אמונה זו, צוות InFocus פיתח ויצר דרכים חדשות להציג מידע ולשתף פעולה מעבר להקרנה עילית, בשילוב טכנולוגיה דיגיטלית עם אור כדי לקדם תצוגה רבת עוצמה. InFocus המציאו את המקרן הדיגיטלי. פיתוחים חדשניים התווספו, כולל מקרן ה- DLP הראשון, המקרן הראשון שמתחת לחמישה קילו, הטלוויזיה הראשונה להקרנה דקה, הלוח האינטראקטיבי הכול-באחד עם טכנולוגיית מגע, ו אבני דרך נוספים בתחום ההקרנה.

עוד על המותג

Ultrasone

Ultrasone היא חברת ייצור אוזניות גרמנית שהוקמה ב 1990 שעיקר התמחותה בתחום המקצועי בעבור טכנאי קול, יוצרים ותקליטנים. לחברה מספר פטנטים ייחודיים המאפשרים קבלת איכות צליל גבוהה תוך שמירה על אוזני המאזין. חידושי החברה מאפשרים פיזור לאוזן החיצונית בנוסף לתעלת האוזן וכן קרינה אלקטרומגנטית מינימלית. התכונות המיוחדות מאפשרות חווית שמיעה איכותית לזמן ממושך תוך שמירה על הבריאות. האוזניות מיוצרות בגרמניה עם מרכיבים איכותיים המבטיחים שימוש לשנים רבות ויכולת שירות מעולה.

עוד על המותג

ATLASTAND

יצרן מעמדי מתכת לתחום השמע והתאורה המקצועיים מאז 1998. התמחות החברה בדגמים ייחודיים באיכותם המצטיינים ביציבות ועמידות לאורך זמן לעומת מוצרים מקבילים בשוק. החברה מייצרת מעמדים לרמקולים המאושרים לשימוש צבאי ולשימושי רצפה וקיר רגילים, מעמדי מיקרופונים לבמה ושולחן, מעמדי תאורה קומפקטיים ומאסיביים ואבזרים נוספים.

עוד על המותג

Boompods

Boompods הינה חברה גלובלית המתמחה באספקת מוצרים פופולריים: אוזניות BT, אלחוטי, IN-EAR, OVER-EAR. רמקולים ניידים מזעריים לכל מטרה. כבלי גישור וספקי כוח. מוצרי החברה מעוצבים באופן אטרקטיבי ומספקים איכות צליל טובה למחירם.

עוד על המותג

כל החדשות והעדכונים ישירות למייל

הצטרפו לניוזלטר שלנו