Tech Top
Israel Leading Importer for Pro Audio & Lighting equipment
Tel: 972-3-5353762    Fax: 972-03-6353048  
רביעי, 21 אוג 2019, 07:58
אזהרה:
האתרים והחנויות הבאים אינם מפיצים של מוצרי טקטופ, עושים שימוש בפרסום מוצרינו למשיכה מטעה של לקוחות וננקטים כנגדם הליכים.
האתר והחנות באור יהודה תחת השם "סאונד שופ" ו-"סאונד סטור" (soundstore ו soundshop)
שימו לב:
חברת טק טופ הינה חברת יבוא ומכירה סיטונאית בלבד.
את כל הציוד של חברת טק טופ ניתן לרכוש אצל מיטב החנויות והמתקינים ברחבי הארץ. נא לא לפנות אלינו ישירות בנושא מכירה. תודה
 מחלקות
אביזרים ופתרונות
אוזניות
כבלים
כריזה ושליטה דיגיטלית
מארזים
מגברים
מוניטורים
מיקסרים
מיקרופונים
מיקרופונים אלחוטיים
מכשירי הגברה והשמעה מיוחדים
ממירים, מפצלים, מטריצות, מרחיקים ופרזנטציה AV
מעמדים ואביזרי עזר למולטימדיה
מעבדי צליל ודינמיקה, אפקטים
מעמדים להגברה ותאורה
מערכות הדרכה, תרגום והשמעה אלחוטיות
נגני / מקליטי CD ו-Solid State
פנלים,בקרה וקופסאות A\V
ציוד Broadcast
ציוד אולפן ממוחשב
קדם-מגברי מיקרופון
רמקולים מוגברים ומערכות הגברה קומפקטיות
רמקולים פאסיביים בתיבה
רמקולי שופר
רמקולים שקועי קיר, תקרה ותלייה
תאורה - בקרים
תאורה - פנסים

Eurolive - סדרת רמקולים מוגברים ניידים
 5588 צפו

Behringer
Behringer

Eurolive  - סדרת רמקולים מוגברים ניידים - לחץ להגדלה
תאור המוצר
 הסדרה החדשה מ-Behringer מציגה שיא חדש בכל הקשור להגברה קומפקטית וניידת "הכל כלול", עם מגברים חזקים קלאס D בהספק 1000 וואט, מיקסר מובנה, אלמנטים איכותיים ומנוע DPS, ובחלקם עם נגן MP3 מלא.

בדגמי הרמקולים החדשים הושם דגם על ניידות ומשקל, איכות רכיבים ומענה מושלם להגברה ניידת, כולל הכנה למקלט אלחוטי, מיקסר מובנה לחיבור מיקרופון או כלי נגינה, ובחלק מהרמקולים קיים נגן MP3 איכותי הכולל צג LCD ולחצנים ייעודיים להשמעת מוסיקה מתוך התקן זכרון נייד, כך שכל מה שנשאר זה לחבר ולהפעיל בקלות רבה ובאיכות מקצועית ביותר.
עד היום, הוספת מיקרופון אלחוטי למערכת הגברה הייתה כרוכה בבלגן של כבלים והתאמת מערכת אלחוט אמינה ולא יקרה. הודות למערכת האלחוטית Ultralink  שלברינגר ניתן לשלב מקלט אלחוטי 2 ערוצים קומפקטי ומקצועי ישירות בנישה שהותאמה לו במכלול, ולהינות מיידית מיתרונות האלחוט בהגברה.

המיקסר המשולב מציע את אותן תכונות של כניסות מיקרופון/כלי שקטות ודינמיות מהמיקסרים של החברה, כולל כיול רגישות וחיווי שיאים, והמגבר קלאס D בשילוב ספק כוח ממותג מסוגל להפיק את העוצמה הנדרשת עבור בס בריא וגבוהים קריסטליים. על אלה מתווסף מנגנון DSP השולט על הקרוסאובר, הגנות המערכת ונקיון צליל, ומעניק איקיו בנוסף.

נגן ה-MP3 המשולב בחלק מהדגמים הינו תכונה יקרת ערך ושימושית למדי בהגברה ניידת. מדובר בנגן מלא עם ממשק משתמש הכולל 8 לחצנים ומסך LCD בעל קונטרסט גבוה ואפשרויות רבות כמו דפדפוף בין הקבצים, בחירת השמעה אקראית/חזרות או השמעה יחידה. בצורה זו ניתן להשמיע מוסיקת רקע או פלייבק בקלות רבה ובשילוב עם מיקרופון.

הודות למבנה הטרפזי של הארגז מגוון היישומים הינו רחב. ניתן להעמיד אותם על סטנד רמקול רגיל, בצורה אנכית או אפקית על גבי סאבוו'פר, או אפילו נוטים על צידם לשימוש כמוניטור במה. האיכות והיענות התדרים הרחבה הופך אותם למבוקשים לשירה או כלי נגינה גם יחד. בצורה זו, לשימוש מוניטור, החיבור גם די פשוט - כבל אחד מהמיקסר, וניתן לשרשר עוד יחידות באמצעות החיבור המקביל הקיים.

בין הדגמים בסדרה אנו מוצאים את ה- B115MP3 וה-B115D  עם וו'פר "15, כאשר הדגם הראשון כולל נגן MP3, ואת ה-B112MP3 ו-B112D עם וו'פר של "12, גם כאן דגם אחד עם הנגן.
רשימת התכונות כוללת: מגבר קלאס D בהספק 1000 וואט מפוצל לשני תחומים; סאונד משובח; דרייבר "12/15 עוצמתי עם נמוכים מעולים; דרייבר "1.35 עם דיאפרגמת אלומיניום לגבוהים קריסטליים; פיזור סאונד מעולה; נישה מוכנה למקלט מיקרופון אלחוטי 2 ערוצים; נגן MP3 עם צג LCD - מאפשר השמעת מוסיקה מזיכרון נייד; מיקסר מובנה למיקרופונים וכלי נגינה/מוסיקה; ניהול  DSP  עם שליטת איקיו, לימיטר, קרוסאובר והגנה; קל משקל וניידות נפלאה עם ידיות ארגונומיות; התקנה קלה על כל סטנד רמקול סטנדרטי; יציאת קו לגישור מערכת נוספת; מארז טרפזי להתאמה בכל יישום, ניתן להטיה לשימוש כמוניטור רצפה; ואיכות רכיבים המבטיחה חיים ארוכים.
EUROLIVE B115D || EUROLIVE B115MP3
EUROLIVE B112D || EUROLIVE B112MP3

         
מספר קטלוגי:

©2018Site by ACT All Rights Reserved ::: Webmaster Privacy
©Sitech© - 1998 - Catalog Engine by R. Mansharoff

;