המותגים שלנו

Aston

אסטון הוא מותג חדש ומעניין בשוק (נוסדה ב-2018) שכבר הספיק לתפוס את האוזניים והפיות של מיטב הנגנים, המפיקים וטכנאי הקול המובילים בעולם. המותג מוביל את אסטרטגיה כי מיקרופון הוא לא רק כלי פונקציונלי, אלא הוא כלי נגינה חשוב, ולב ליבו של כל הקלטה שתבוצע איי פעם.

לכן, מתחילת הדרך ולכל אורכה היה חשוב לפתח סאונד שלא רק "יעשה את העבודה", אלא גם יעורר את אמון האמן, המפיק והטכנאי ביכולתו להשיג את התוצר הטוב ביותר.

הדרך…

עם לידת מותג אסטון ב-2018 היה לחברה חשוב ליצור פיתוח ייחודי, בעזרת שכלול כל פרט ופרט עד להשלמת התוצר הסופי – המיקרופונים הטובים ביותר שניתן להשיג בכל מדד של עלות-תועלת. לשם כך, החליטה החברה לערב בתהליך התכנון את מיטב המוחות של תעשיית המוזיקה והאודיו בעולם, וערכה מבחני האזנה עיוורת לפאנל המומחים שלה שנקראו בזמנו "Aston 33", הפאנל הם למעשה 33 מבכירי המפיקים, טכנאי מיקס, טכנאי PA והאמנים בבריטניה.

כל קפסולה במיקרופונים נבחרה, עלי ידי סינון תוצאות של מאות רכיבים במבחני האזנה להקלטות מרובות של זמרים, זמרות, כלי הקשה וכלי מיתר, שבדקו הבדלים בין מיקרופונים מובילים בשוק בכל טווחי המחירים. התוצאות המוצלחות ביותר הן אלו שעשו בהן שימוש במיקרופונים של אסטון. בכל המבחנים הראשונים בחברה, הפאנל היה צריך לתת ציונים של בין 1 ל-5 בפרמטרים שונים, בהאזנה להקלטות של שירת גברים, שירת נשים וגיטרה אקוסטית. דוגמא מעניינת למבחנים אלו היא תוצאת המבחנים של מיקרופון ה-SDC (SMALL DIPHRAGM CONDENSER) ה-Starlight.

במבחנים של מיקרופון זה הפאנל היה חלוק לחלוטין בדעותיו על הצליל המועדף כאשר חצי מהפאנל אהב יותר את הסאונד הוינטג'י והשני אהב את הסאונד המודרני ובהיר יותר.

במהלך מבריק, החברה החליטה להוציא את המיקרופון עם בורר מצבים שנותן את 2 האופציות שהתקבלו בפאנל, ובעצם מעניק למשתמש 2 סוגי סאונד שונים באיכות הגבוהה ביותר ובעצם מעניק 2 מיקרופונים בחבילה 1. לאחר יציאתו של מיקרופון ה-Starlight הורחב הפאנל ליותר מ-70 אנשי מקצוע שמוביל את תיכנון המוצרים בחברה עד היום. המיקרופונים של אסטון מיוצרים בבריטניה ומתוכננים ע"י המהנדסים הבריטים המובילים בתעשייה, ובסטנדרטים המחמירים ביותר. בנוסף, החברה בעלת אג'נדה אקולוגית מובהקת וכל מוצריה נעשים מחומרים ידידותיים לסביבה או במילותיהם – Eco-Friendly 100%.

המוצרים של חברת אסטון הם חידוש מרענן בעולם המיקרופונים ומעניקים איכות הקלטה יוצאת דופן למגוון סגנונות במחיר הגון ועיצוב ויזואלי יוצא דופן.

חפשו את המיקרופונים של חברת אסטון אצל המשווק המורשה הקרוב אליכם.

עוד על המותג

Turbosound

חברת Turbosound מאמינה שהגברת שמע צריכה להיות נאמנה למקור השמע. שמירה על עקרון מנחה זה היא היסוד שמאפשר לגרום להנאה מהשורה הראשונה עד לשורה האחרונה. אומנים מובילים כוללים את Pink Floyd (Division Bell Tour), Heaven Nightclub (London), VEB Arena (Moscow) ועוד. חברת Turbosound, שנוסדה בשנת 1978, ידועה בתחום ההופעות וזוכה להרבה הערכה מאומנים וטכנאי סאונד כאחד. חברת Turbosound מתמידה להתמקד בלקוחותיה המתעסקים בהופעות ואולמות.

עוד על המותג

Klark Teknik

חברת Klark Teknik היא אגדת אודיו שנולדה בשנת 1973. עם הווסדה החלה ביצור ציוד מותאם אישית לאולפני הקלטה, פיתוח מכונת הקלטה על גבי סליל בעלות שליטה מוטורית מתוחכמת מאוד ותוך שנים ספורות – שנות ה 80 המוקדמות הפכה לידועה כמובילה בהנדסת צליל בזכות מוצרים חדשים נוספים שהגיעו לשוק העולמי כולל האקוולייזר הגרפי האנלוגי המהולל ששינה את תחום הסאונד לנצח. ההאצה בפיתוח ויצור של Klark Teknik הובילה לצמיחה והמוצרים הפכו לסטנדרטים בתעשיית האודיו הבינלאומית. אל המילניום החדש מוצרים חדשים נוספים החלו להופיע כולל ממשקי שמע ובקרה דיגיטליים וכיום חברת Klark Teknik מאמינה שלחבר מכשירים דרך תקשורת דיגיטלית אמינה זו הדרך ליצור מעטפת פתרונות מלאים ללקוחות.

עוד על המותג

TC Helicon

חברת TC Helicon מאמינה שכל קול יקר, ומטרתה לספק פתרונות וכלים לכלי הנגינה היפה ביותר – הקול האנושי. אמנים מובילים כוללים את Depeche Mode, George Michael, TOTO, Anthrax, Mr. Bigועוד. חברת TC Helicon נוסדה בשנת 2000 כשחברת האם TC Electronic שיתפה פעולה עם IVL Technologies לצורך פיתוח מוצרים עבור מוסיקאים מקצוענים וחובבנים כאחד. חברת TC Helicon מתמידה להתמקד בלקוחותיה המתעסקים במוסיקה, בהקלטה ובשידור.

עוד על המותג

Bugera

חברת Bugera מאמינה שהקסם של שפופרת הוואקום גורם לגיטרה שלך לשיר, למגבר שלך לצעוק ולדמיון שלך לעוף. אומנים מובילים כוללים את Lee Ritenour, Michael Ripoll, Bridgid Bibbens ועוד. חברת Bugera, שנוסדה בשנת 2000, מובילה בתחום המגברים לגיטרה וגיטרה בס שמשתמשים בשפופרת ואקום. טכנולוגית "Infinium" מאריכה באופן משמעותי את אורך החיים של השפופרות ושומרת על ביצועי הבמה. חברת Bugera מתמידה להתמקד בלקוחותיה מתחום המוסיקה.

עוד על המותג

MIDAS

חברת Midas, נוסדה בשנת 1970 וידועה בעולם בתור המובילה בפיתוח ויצור קונסולות להופעות LIVE ואולפן וכן בהפקת מוצרים בולטים שהגדירו ועיצבו את תעשיית האודיו המקצועי. לאורך שנותיה ועד היום MIDAS קוטפת פרסים בינלאומיים וזוכה לשבחים על חדשנות והפקת מוצרים בולטים שהגדירו ועיצבו את תעשיית האודיו המקצועי.בעולם. חברת MIDAS משרתת בנאמנות אומנים מובילים בסיבובי הופעות כדוגמת: אירוסמית ', בון ג'ובי, הרולינג סטונס, פשוט אדום ועוד. חברת Midas מאמינה בהתמקדות בלקוחותיה העוסקים בהופעות, הקלטות ושידור. למעלה מ 40 שנה MIDAS מתמידה לעסוק בחדשנות ובפיתוח מתקדם כך שטכנאי הקול שהם הקול של האמנים, יפיקו מהכלים איכות סאונד שרק Midas יודעת לספק.

עוד על המותג

Tannoy

חברת Tannoy מאמינה בלאפשר לך לשמוע מוסיקה כמו שהאמנים יצרו אותה. במשך למעלה מ-90 שנים, אמנים סמכו על המוניטורים של Tannoy כשהם מקליטים את המוסיקה שלהם בעוד שחובבי אודיו סומכים על הרמקולים האיכותיים של Tannoy להשמיע בצורה אוטנטית מוסיקה בדיוק בצורה שבה היא הוקלטה. אומנים מרכזיים כוללים את Pink Floyd (Dark Side of the Moon), Vangelis (Blade Runner) ועוד. חברת Tannoy, שנוסדה בשנת 1926, מובילה את תחום השחזור האותנטי של מוסיקה עם טכנולוגית המרכוז המוכפל (dual concentric) שגורמת לצלילים להישמע כאילו הם באו ממקור נקודתי. חברת Tannoy מתמידה להתמקד בלקוחותיה המתעסקים באולמות, אולפנים, הקלטת מוסיקה והקלטות לשידור.

עוד על המותג

TC Electronic

חברת TC Electronic מאמינה בך ובמוסיקה שלך. המטרה של החברה היא לתת לך את הכלים להופיע על הבמה ולהקליט באולפן. אומנים מובילים כוללים את Metallica, Guns ‘n’ Roses, Queen, Depeche Mode, Kenny Moran ועוד. חברת TC Electronic, שנוסדה בשנת 1976, מספקת מוצרים לגיטרה ולהקלטה שנתנו השראה לטובי מוסיקאים לכתוב, להקליט ולבצע את טובי הלהיטים. חברת TC Electronic מתמידה להתמקד בלקוחותיה המתעסקים במוסיקה, בהקלטה ובשידור.

עוד על המותג

Lab Gruppen

חברת Lab Grupen, הוקמה בשנת 1979 ולאחר שנה מיום הווסדה כבר משכה את תשומת הלב האירופאית כשהפכה ליצואן משמעותי בענף. חברת Lab Grupen, מתמחה בבניית מגברי כוח להופעות LIVE ולוקחת חלק אינטגרלי בסיבובי הופעות בינלאומיים כמו U2, Philadelphia Eagles, Hamburg Elb Philharmonie, Clair Global ועוד. חברת Lab Grupen מתמחה בפיתוח ויצור של מגברים עם בקרה וניטור לאינטגרציה להתקנות, המותאם במיוחד לדרישות הספציפיות של שוק ה- AV למקומות מסחריים וציבוריים כדוגמת אולמות כנסים ואירועים, מועדונים, בתי מלון ומסעדות, מסופי תחבורה ועוד.. הרעיונות המבריקים והאמינות במגברי ההספק להופעות LIVE, הם בגדר חסרי תקדים, מה שהוביל לאימוץ מהיר של מוצרי Lab Grupen ברחבי העולם, כמו היעילות והגישה החדשה לאודיו להתקנות קבע שהפכו את Lab Grupen למעצמת אינטגרציה כלל עולמית חדשה. כיום חברת Lab Grupen משתלבת במגוון רחב של פרוטוקולי שמע ובקרה דיגיטליים ומביאה יתרונות חזקים ויכולות ייחודיות שעושות הבדל בעולם האמיתי לכל התקנה ביצועית ברמה גבוהה.

עוד על המותג

Behringer

חברת Behringer מאמינה בלהאזין לך ולספק לך מוצרים משני חיים במחירים מתאימים כך שתוכל להגשים את השאיפות המוסיקליות שלך. אומנים מובילים כוללים את Earth, Wind & Fire, Elton John, Foreigner, Living Colour, Symphony X, Bela Fleck ועוד. חברת Behringer נוסדה בשנת 1989. כמוזיקאי וטכנאי סאונד צעיר, מייסד החברה אולי ברינגר לא יכל להרשות לעצמו ציוד לאולפן משל עצמו. בהתחלה הוא בנה מוצרים לשימוש עצמי, ובהמשך סיפק אותם גם לחבריו. זה הוביל לגישה של חברת Behringer לספר מוצרים משני חיים במחירים שכולם יכולים להרשות לעצמם. חברת Behringer מתמידה להתמקד בלקוחותיה המתעסקים בהופעות, באולמות, במוסיקה, באולפנים ובשידור.

עוד על המותג

Auratone

חברת Auratone מאמינה בלספק לך ציוד אודיו מדהים במחירים מדהימים באמת. אמנים מובילים כוללים את Michael Jackson, Quincy Jones ועוד. חברת Auratone, שנוסדה בשנת 1958, יוצרת מוניטורים אולפניים לתעשיית המוסיקה וההקלטות. חברת Auratone מתמידה להתמקד בלקוחותיה המתעסקים בהקלטות ובשידור.

עוד על המותג

KLOTZ

KLOTZ ידוע מאז 1979 כיצרן גרמני של כבלים ומולטי כבלים מקצועיים מוביל בעולם. התחלת החברה הייתה בייצור כבלי שמע כחומר גלם בלבד. בהמשך, החברה החלה בנוסף בייצור כבלים עם מחברים. עם התפתחות תחום התאורה הממוחשבת , שמע דיגיטלי ותקשורת מחשבים, החברה הוסיפה מגוון עצום של מוצרים המכסים את כל צרכי הכבלים ומולטי הכבלים בשוק האודיו, נגינה ותאורה כיום. בנוסף, לחברה גם מוצרים מעולים לשמע ותמונה בעבור השוק הביתי ושוק התקנות AV.

עוד על המותג

GermanMAESTRO

GermanMAESTRO חברה הפועלת ומייצרת בגרמניה אוזניות ברמה הגבוהה ביותר בטכנולוגיות ייחודיות המבטיחות שימוש לאורך זמן תוך שמירה על איכות צליל גבוהה. מוצרים יחודיים של החברה הם מערכות הראש הבודדות והכפולות המשולבות במיקרופון דינמי המשמשות כסטנדרט עולמי בתקשורת בבמות ואולפנים מזה שנים רבות.

עוד על המותג

CABLETEK

CABLETEK הינה חברה ליצור כבלים באיכות גבוהה ובמחירים הוגנים לעולם הנגינה והמולטימדיה AV מקצועי. CABLETEK מייצרת מגוון מקיף של חיווט להתקנות קבע בתיאטראות, אולמות כנסים ואירועים, אולפנים חדרי ישיבות וכיתות לימוד ומגוון מוצרים לניוד המשמש חברות להשכרת ציוד הגברה ותאורה, הפקות שטח ובמות LIVE. CABLETEK נוכחת בענף קמעונאות המוסיקה – בחנויות כלי נגינה ציוד אולפני וציוד אודיו מקצועי. סל המוצרים של CABLETEK משמש מוזיקאים חובבים וכוכבי על ומיושם בפרויקטים מוסדיים ציבוריים ופרטיים ברחבי הארץ.

עוד על המותג

B&c Speakers

B&C Speakers היצרן הגדול והמוביל בעולם ליחידות רמקולים מקצועיות. החברה נוסדה ב 1946 ומאז מייצרת את רכיבי הרמקולים האיכותיים והאמינים ביותר בשוק, תחת שמה ובעבור מותגים אחרים. יצרני הרמקולים המובילים בעולם משתמשים ברכיבי החברה. מוצרי B&C Speakers הם המועתקים ביותר אך ללא יכולת ממשית להגיע לאיכות המקורית בגלל סודות מקצועיים בהקשר לחומרים ודבקים ייחודיים לחברה. המוצרים כוללים מגוון רחב של וופרים, דרייברים וטוויטרים בכל גודל ומגוון הספקים.

עוד על המותג

MIPRO

MIPRO אחת מ 5 יצרני המיקרופונים האלחוטיים המובילים בעולם. החברה נוסדה וממוקמת בטאיוואן מאז 1995. מוצרי החרה ידועים באיכות שידור – קליטה הגבוהה בשוק ומאפשרים שימוש במכשירים רבים במקביל בזכות טכנולוגיות RF בלעדיות. שיטת לימוד תדר המשדר ע"י המקלט הוא פרי המצאת חברת MIPRO וכל החברות הידועות המייצרות משדר לומד ממקלט משתמשות בטכנולוגיה שהומצאה על ידה. למרות העמידה בתקני התקשורת המחמירים, טכנולוגיית החברה בשילוב אנטנות ומכשירי עזר מאפשרים טווחי שידור קליטה הגדולים בשוק. לחברה סדרות פופולריות רבות מסט בודד עד רביעייה במארז.

עוד על המותג

TLA

TLA מותג רמקולים אקטיביים ופסיביים מוביל מאז שנת 2002 כאשר הושקה מערכת LINE ARRAY חדשנית בזמנה והראשונה בעולם עם 3 נקודות תמיכה לתליה והעמדה אשר כללה הנדסת אנוש ותוכנת הפעלה מעולות. לחברה סדרות רמקולי עץ אקטיביים ופסיביים מובילות באמינות, עוצמת צליל ואיכותו. מוצרי המותג הותקנו באצטדיוני אולימפיאדת בייג'ין ומאז בהתקנות איכות רבות בארץ ובעולם. הרמקולים המוגברים של TLA נחשבים מהעוצמתיים ביותר בשוק העולמי.

עוד על המותג

Phonic

Phonic יצרן ציוד שמע מקצועי מהוותיקים בשוק. החברה נוסדה ב 1972 ועד אמצע שנות השמונים של המאה הקודמת הייתה יצרן של כ 85% ממיקסרי הדיסקו בעולם. החברה כיום מייצרת מגברי הספק ומגברי מיקסר מובילים בעולם המקצועי, תחת שמה וגם בעבור מותגים מובילים בעולם. כמו כן, לחברה סדרות מיקסרי שמע אנלוגיים הכוללים תכונות ופרמטרים ייחודיים ואיכות שמע ללא תחרות. כל מוצרי החברה ידועים במבנה המאסיבי ובאמינותם לאורך שנים.

עוד על המותג

LEA

LEA חברה חדשנית עם צוות טכני בעל ניסיון רב המייצרת מגברים מקצועיים במגוון הספקים ממזעריים ועד אלפי וואטים לכל מטרה. ייחוד החברה ומוצריה הוא בשליטה ובקרה על ידי רשתות מקומיות (DANTE) ורשתות מרוחקות כולל ענן. ליבת העסק טמונה במיזוג טכנולוגיית IoT עם מגברי שמע מקצועיים תוך מתן חוויות עסקאות מודרניות לסוחרים ולמתקינים. לחברה תוכנות ומכשירי שליטה ובקרת מגברים מודרניים המעמידים אותה בקדמת הטכנולוגיה והשוק העולמי.

עוד על המותג

JADE Electro Aciustic Products Ltd

חברת JADE הינה חברת יצור ופיתוח מוצרי אודיו וידאו AV להתקנות קבע ושימושים אחרים. סל המוצרים של JADE מיושם בפרויקטים מוסדיים וציבוריים ופרטיים ברחבי הארץ. מגוון המוצרים והפתרונות של JADE רחב: רמקולים למגוון יישומים – רמקולי קיר ותקרה, רמקולים מוגני מים, קולונות ועוד. מערכות שליטה ומגברים לכריזה. מיקסרים ומיקרופונים אלחוטיים. נגני שמע שונים. מגוון מוצרי AV ייחודיים.

עוד על המותג

UMT Ultimate Media Technology (TLA, PRO TECH )

חברת UMT הינה יצרנית לציוד מולטימדיה ושידור, הגברת קול ובקרי תאורה מיוחדים. מוצרי UMT מיוצרים במפעל הממוקם בסין, עם בקרת איכות קפדנית ורכיבים באיכות הטובה ביותר..מגוון המוצרים והפתרונות של UMT ייחודי וכולל מוצרים בתכנון אנטי ונדליזם וכמוצר פרקטי למתקין ולמשתמש. אידיאלי ליישומי התקנת מערכות מולטימדיה כדוגמת: חדרי ישיבות, כיתות לימוד, חנויות, מסעדות ובתי קפה, סל המוצרים הייחודי והרחב של UMT מיושם בפרויקטים מוסדיים ובמקומות ציבוריים ברחבי הארץ.

עוד על המותג

Xilica

Xilica חברה שהמטה שלה בטורונטו, קנדה. עיקר פעילות החברה בפיתוח מערכות DSP "פתוחות" למתכנן מאז נוסדה בשנת 2002. לאחר שרכשה ניסיון בתחומים שונים של פרו-אודיו בשנים שקדמו לשנת 2002. מייסדי Xilica היו משוכנעים כי מעבדי שמע מתקדמים ומתקדמים יהיו חיוניים למימוש הפוטנציאל של הדור הבא של מערכות שמע להופעות ולהתקנה. סדרות המוצרים מאפשרות פתרונות לכל יישום נדרש בעזרת מנועי חישוב חזקים מרובי פרמטרים ויחידות הרחבה העונות לצרכים מהתקנה מצומצמת ועד כמות כניסות ויציאות גדולה למתקנים מורכבים.

עוד על המותג

Beta Three

Beta Three נוסדה בשנת 1988 ומובילה מאז את שוק הרמקולים המקצועיים במזרח הרחוק. Beta Three מייצרת בעצמה את מרבית רכיבי הרמקולים המותקנים במוצרים שלה וכל עבודות העץ, האלקטרוניקה וההרכבה נמצאים במפעל הענק שלה. איכות הצליל הגבוהה והאמינות לאורך שנים של המוצרים ידועה היטב בישראל וברחבי העולם. מפעל החברה מייצר גם בעבור מותגים עולמיים מובילים וידועים. רמקולי Beta Three הותקנו בתיאטראות ממלכתיים, אצטדיונים אולימפיים והתקנות צמרת אחרות.

עוד על המותג

FENIX

FENIX Stage, יצרן בוולנסיה (ספרד) של מעמדי הרמה לתחום ההגברה והתאורה מכל סוג וגודל, טראסים. פלטפורמות ואביזרי במה. החברה התחדשה בשנת 2005 עם שינוי מוחלט במבנה התאגידי שלה, בגישתה למוצרים ובפרויקטים העתידיים שלה. חברת FENIX Stage שמרה על הצוות הטכני-אנושי הקודם שלה עם ניסיון של 20 שנה בחברה קודמת בשילוב צעירים ומשב רוח רענן בצוותים במטרה היחידה להתאים לצרכים החדשים שהשוק דורש. מוצרי החברה ידועים באמינותם, בטיחותם ועומדים בכל התקנים הנדרשים.

עוד על המותג

Martin Audio

MARTIN AUDIO חברה עולמית מובילה בייצור רמקולים מקצועיים. החברה נוסדה ב 1971 ע"י דייב מרטין ומאז נמצאת בלונדון וסביבתה. רמקולי החברה משמשים כסטנדרט עולמי מאז הקמתה ושימשו בטורי האומנים והפסטיבלים מהחשובים בעולם מאז ועד היום. רמקולי החברה מותקנים באתרים מובילים כאולמות תיאטרון, הופעות והרצאות, באצטדיונים פתוחים וסגורים, פארקים, אניות CRUZE וכדומה. לחברה פטנטים רבים בתחום הרמקולים ומאז הקמתה הצטיינה בחדשנות והובלת השוק. מערכת הרמקולים ותוכנת MLA הם מערכת הרמקולים הממוחשבת המשוכללת והמפורטת בעולם גם כיום למעלה מעשור מאז הושקה ומסוגלת לכסות באופן שווה אודיו איכותי עד מרחק 80 מטר מהרמקולים.

עוד על המותג

Palmer

Palmer מתמחה מזה שנים, בייצור מגוון מוצרי איכות בעבור ענף הנגינה. לחברה מוצרים משלימים ייחודיים לענף הנגינה אך התמחותה העיקרית ברמקולים לגיטרה המקובלים בשוק המקצועי.

עוד על המותג

STAR VOICE

מותג מוצרים פופולריים עם פניה לשוק צעיר ודינמי. מיקרופונים אלחוטיים, בידוריות, מערבלי צליל קומפקטיים, אזניות ואבזרים. מוצרים אטרקטיביים בעיצוב ואריזה מרהיבים, צעיר וחדשני המיועדים לשוק הפופולרי. תמורה גבוהה למחיר.

עוד על המותג

EM Acoustics

EM Acoustics יצרנית רמקולים מקצועיים ברמה הגבוהה ביותר. חברת "בוטיק" שנוסדה ב 2002 ומספקת סטים ורמקולים אקטיביים ופסיביים ברמת צליל הי פי אך העוצמת הגברה, מרמקולי קיר קטנים ועד מערכות LINE ARRAY המתאימות לאירועים בכל סדר גודל. מוצרי החברה מותקנים בתיאטראות ואולמות קונצרטים מובילים בבריטניה וברחבי העולם ונמצאות בשימושן של חברות הגברה המתמחות הרמת צליל גבוהה וללא פשרות.

עוד על המותג

Protech

מותג הרמקולים המוביל בישראל כבר 20 שנה. רמקולי Protech התוו את הסטנדרט של רמקולים חזקים, אמינים ומספקים איכות צליל גבוהה. עשרות אלפי רמקולים שנמכרו בישראל בשנות המותג והיותם מעידים על איכותם ואמינותם. למותג סדרות רמקולי פלסטיק מ 8 ועד "15: סדרת רמקולי סוללות, סדרת מוגברים עוצמתיים וותיקה, רמקולים פאסיביים ורמקולים מוגברים קלים ואיכותיים מאד שהתקבלו כרמקול התקני בצה"ל בזכות משקלו הקל, עוצמתו, איכותו ואמינותו.

עוד על המותג

LIGHTEK

LIGHTEK הינה חברה לפיתוח ויצור תאורת במה, פנסי תיאטרון וגופי תאורה ארכיטקטוניים מבוססי LED באיכות מעולה. LIGHTEK מקפידה להשתמש בחומרי הגלם וברכיבים הטובים בשוק, בנורות עם LUMEN גבוה ונוריות לדים עם CRI<90 ומעלה. LIGHTEK מציעה סל מוצרים ופתרונות רב המונה: פנסים חכמים moving light. פנסי שטיפה בזויות פיזור שונות ובהספקים שונים. פנסי במה TV ו LIVE. פנסי תיאטרון כספייישל SPOT בעלי ZOOM מכני או אלקטרוני. פנסי אפקטים ועיצוב במה. פנסים מוגני מים ולחות. מארזים לניוד flight case. תאורה לינארית וארכיטקטונית בדגש על חסכון באנרגיה. סל המוצרים של LIGHTEK מיושם בתוכניות TV בערוצים השונים, תיאטראות ואולמות תרבות, באולמות אירועים, במועדונים, ברים להופעות LIVE, בהפקות במה ומופעים, ובפרויקטים ארכיטקטוניים ברחבי הארץ.

עוד על המותג

Neets

Neets מפתחת ציוד AV אינטואיטיבי וידידותי למשתמש ופתרונות בקרה לחללי ישיבות ומוסדות חינוך. ממערכות בקרה ועד פתרונות ועידת וידאו, החברה נוסדה בדנמרק ב 1999 ע"י איש אינטגרציה בתחום ה AV שחיפש פתרונות פרקטיים לשוק ה AV לפי ניסיונו בשטח. הציוד של Neets אסתטי ומתאים לכל סוג של עיצוב פנים בעל תאימות גבוהה עם ציוד AV אחר ניתן להתאמה אישית על מנת לעמוד בדרישות הלקוח הבודד -כל בלי לספק תכונות מיותרות ולהיות מסובך מדי לשימוש.

עוד על המותג

Boompods

Boompods הינה חברה גלובלית המתמחה באספקת מוצרים פופולריים: אוזניות BT, אלחוטי, IN-EAR, OVER-EAR. רמקולים ניידים מזעריים לכל מטרה. כבלי גישור וספקי כוח. מוצרי החברה מעוצבים באופן אטרקטיבי ומספקים איכות צליל טובה למחירם.

עוד על המותג

ATLASTAND

יצרן מעמדי מתכת לתחום השמע והתאורה המקצועיים מאז 1998. התמחות החברה בדגמים ייחודיים באיכותם המצטיינים ביציבות ועמידות לאורך זמן לעומת מוצרים מקבילים בשוק. החברה מייצרת מעמדים לרמקולים המאושרים לשימוש צבאי ולשימושי רצפה וקיר רגילים, מעמדי מיקרופונים לבמה ושולחן, מעמדי תאורה קומפקטיים ומאסיביים ואבזרים נוספים.

עוד על המותג

Ultrasone

Ultrasone היא חברת ייצור אוזניות גרמנית שהוקמה ב 1990 שעיקר התמחותה בתחום המקצועי בעבור טכנאי קול, יוצרים ותקליטנים. לחברה מספר פטנטים ייחודיים המאפשרים קבלת איכות צליל גבוהה תוך שמירה על אוזני המאזין. חידושי החברה מאפשרים פיזור לאוזן החיצונית בנוסף לתעלת האוזן וכן קרינה אלקטרומגנטית מינימלית. התכונות המיוחדות מאפשרות חווית שמיעה איכותית לזמן ממושך תוך שמירה על הבריאות. האוזניות מיוצרות בגרמניה עם מרכיבים איכותיים המבטיחים שימוש לשנים רבות ויכולת שירות מעולה.

עוד על המותג

InFocus

בשנת 1986, צוות מהנדסים בפורטלנד דמיין שחייבת להיות דרך טובה יותר לשתף מידע. על בסיס אמונה זו, צוות InFocus פיתח ויצר דרכים חדשות להציג מידע ולשתף פעולה מעבר להקרנה עילית, בשילוב טכנולוגיה דיגיטלית עם אור כדי לקדם תצוגה רבת עוצמה. InFocus המציאו את המקרן הדיגיטלי. פיתוחים חדשניים התווספו, כולל מקרן ה- DLP הראשון, המקרן הראשון שמתחת לחמישה קילו, הטלוויזיה הראשונה להקרנה דקה, הלוח האינטראקטיבי הכול-באחד עם טכנולוגיית מגע, ו אבני דרך נוספים בתחום ההקרנה.

עוד על המותג

One Systems

One Systems מתכננת ומייצרת רמקולים מקצועיים יוקרתיים המיועדים למתן פתרונות לשימושים בהם נדרשת עמידות לתנאי מזג האוויר, כולל תנאי חוף וים הקשים ביותר. מאז 2006, בתמיכת רשת מפיצים ומתקינים בתחום השמע המקצועי, One Systems מספקת פתרונות שמע לאצטדיונים, חופי ים, אניות ויאכטות, ויישומים שונים הדורשים איכות צליל מיטבית בשילוב עמידה בתנאי מזג אויר קשים.

עוד על המותג

Lake

חברת Lake נוסדה בשנת 1990 והחלה את פעילותה באוסטרליה. שלושה מהנדסים אוסטרלים – דייוויד מקגראת ', בריאן קונולי ומרקוס אלטמן – הקימו מפעל חדש לפיתוח יישומים מתקדמים לעיבוד אותות דיגיטליי בתחילת שנות התשעים באמצע שנות התשעים ברוס ג'קסון המנוח – היוזם הטכני הנודע ומהנדס הסאונד (אלביס פרסלי, ברוס ספרינגסטין, ברברה סטרייסנד) – הצטרף ל Lake לפיתוח מעבד דיגיטלי חדש ליישומי עיבוד צליל. בשנות ה 2000 התקבצו לקבוצה אחת בשם TC Group חברת Lake, חברת Lab Grupen יצרנית המגברים, חברת TC Electronic יצרנית האפקטים של הגיטרה, חברת האפקטים הקולייםTC Helicon ויצרנית הרמקולים הבריטית Tannoy בגיבוי המשאבים הוקמה פלטפורמת יצור מערכות ניהול רמקולים, אפקטים ומעבדי אות Effects and Signal Processors שהפכו למובילים בשילוב מגברי Lab Grupen שילוב שלוב כוחות נוסף ב 2015 הביא להזדמנויות אדירות לשיתופי פעולה ולפתרונות מובילים בתעשייה כשחברת TC Group הצטרפה לקבוצת Music Tribe יחד עם אייקוני האודיו idas, Klark Teknik M וTurbosound וכן Behringer Bugera

עוד על המותג